• Wiosenna ścianka

• Ścianka wiosenna już przygotowana.

Koszt zdjęcia: 10 zł.

Więcej informacji wkrótce

Pieniążki zostaną przeznaczone na pomoce i materiały edukacyjne dla naszych uczniów

• Walentynowy zawrót głowy

• 14 lutego walentynkowi listonosze mieli dużo pracy segregowali i poszukiwali adresatów. Poczta walentynkowa działała wczoraj aktywnie cały dzień. Rozdano wszystkie kartki i listy zebrane do pudełka walentynkowego.

• Taniec w SP4

• Kiedy tańczę nie mogę osądzać, nie mogę nienawidzić, nie mogę oddzielić się od życia.

W każdy czwartek w godzinach 16-17 w naszej szkole wszyscy chętni tańczą belgijkę, jeruzalem, poloneza i wiele innych tańców integracyjnych.

Serdecznie zapraszamy po feriach

• Długie przerwy w naszej szkole

• Co można robić na długiej przerwie w szkole? Można poruszać się w rytm dobrej muzyki!

Dlaczego warto tańczyć? Bo RUCH zmniejsza poziom stresu pozytywnie wpływa na nasze samopoczuciejesteśmy uśmiechnięci i radośni. Ruch usprawnia krążenie dzięki czemu więcej cennego tlenu dociera do komórek nerwowych w mózgu , lepiej i szybciej zaczyna pracowć pozwala rozruszać kości, które zastały się podczas siedzenia w szkolnej ławce i zapomnieć o telefonachprzez które tracimy szansę każdego dnia na integrację,poznanie ciekawych,nowych ludzi Przez ruch zwiększa się poziom endorfin (hormonów szczęścia), więc z uśmiechem można wejść do klasy nawet na sprawdzian czy kartkówkę.

Taniec jest super sposobem na poznawanie innych uczniów z klas młodszych i starszych.

A takie przerwy właśnie mamy w SP4

• Apel podsumowujący I semestr 2022/2023- wyróżnienia

• Za nami kilka miesięcy pracy, nauki, ale również ciekawych spotkań, zabawy oraz różnorodnych przedsięwzięć. Jesteśmy na półmetku naszej szkolnej wędrówki w roku szkolnym  2022/2023. Podczas uroczystego apelu Pani dyrektor wyróżniła uczniów, którzy uzyskali najwyższe średnie uzyskane w I półroczu.

• Apel klas 1-3

• Ferie zimowe. Wszyscy się cieszymy, bo jest to czas wolny od zajęć szkolnych, czas odpoczynku, swobody, zabaw z kolegami, beztroski i radości. Jednak nie możemy zapominać o naszym bezpieczeństwie. Dlatego też uczniowie klas drugich przygotowali apel na temat zachowania bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Życzymy Wam Drogie Koleżanki i Koledzy, abyście zdrowo i bezpiecznie spędzili te ferie zimowe.

• Pokaż nam swój talent! Chłopaki z pasją

• CHŁOPAKI Z PASJĄ: MICHAŁ SĄDEL, JAKUB MZUR, JAKUB STANKIEWICZ, MIKOŁAJ HRUSZOWIEC i PIOTR KOPACKI.

UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH NASZEJ SZKOŁY-  SUKCES ZACZYNA SIĘ OD PASJI.

Piękny jest człowiek robiący coś z pasją. Gdy z pasją i wytrwałością oddajesz się czemuś, co kochasz, sukces jest twój Pasja wypływa z serca i jest objawem optymizmu, podekscytowania, emocjonalnej więzi, determinacji. Pasja to ogień, który podsyca w nas żar życia. Wyzwala niesłabnącą siłę!!! Pobudza do działania i daje energię. Chłopcy kochają, to co robią- GRAJĄ W PIŁKĘ RĘCZNĄ Z dumą i zaangażowaniem biorą udział w zawodach na szczeblu powiatu,rejonu ,województwa. Rozsławiają nasze miasto oraz szkołę. Zdobywają wiele doświadczeń oraz medali. Chłopcy kochajcie, to co robicie i róbcie to ,co kochacie. PASJA jest kluczem otwierającym drzwi do radości. POWODZENIA

• Zabierz kolegę z zerówki i chodź do "Czwórki"

• Od 23 stycznia rozpoczynamy nabór do klas pierwszych w naszej szkole. Niezdecydowanych zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego naszą szkołę od środka.

Dziękujemy panu Bartłomiejowi Konyszowi za udostępnienie swojej pracowni do realizacji zajęć koła fotograficznego.

• Listy do Mikołaja

• W listopadzie klasy 2a, 2b, 2c, 5a i 5c napisały listy do Mikołaja. W listach opisali siebie, swoje rodziny i zainteresowania. Oczywiście w języku angielskim , bo choć święty ma wielu pomocników. Warto mu trochę pomóc używając tego uniwersalnego języka.

Listy pięknie udekorowane, z naklejonym znaczkiem wyruszyły w daleką drogę na biegun północny.

• Kangur matematyczny

• Zachęcamy do uczestnictwa uczniów w Kangurze Matematycznym. Kangur Matematyczny to najbardziej prestiżowy konkurs organizowany w wielu krajach świata. Każdy uczestnik otrzymuje od organizatorów pamiątkowy gadżet, a wyróżnieni uczniowie otrzymują nagrody.

Zawody Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny odbędą się w czwartek 16 marca 2023 roku o godz. 9.00. Wpłaty w wysokości 14,00 zł w klasach 1-3 zbierają wychowawcy, w klasach 4-8 nauczyciele matematyki.

Nauczyciele matematyki SP4