Koszt obiadów za miesiąc czerwiec 2024 r. wynosi 65,00 zł.

Termin płatności za obiady szkolne do 10.05.2024 r. płatne tylko

przelewem

Nr konta: 73 8355 0009 0061 4816 2000 0004

WAŻNE!!!

Deklaracje dotyczące obiadów dostępne są na stronie internetowej

szkoły, oraz u intendenta ( pokój nr 31)

Barszcz czerwony

( ćwiartka z kurczaka, ziemniaki, burak, marchew, seler, pietruszka, kapusta biała, por, cebula, koper, natka, koncentrat barszczu czerwonego, śmietana 18%

z mleka)

Zupa krem z  zielonych warzyw z prażonymi pestkami z dyni

( ćwiartka z kurczaka, ziemniaki, marchew, seler, pietruszka, brokuł, groszek mrożony, cukinia, śmietana 30%

z mleka, masło z mleka, pestki dyni)

Zupa tajska

( ćwiartka, filet

z  kurczaka, makaron ryżowy, marchew, seler, pietruszka, por, cebula, papryka czerwona, czosnek, cytryna, pasta curry, mleczko kokosowe 100%)

Pomidorowa z ryżem

( ćwiartka  z kurczaka, ryż, marchew, seler, pietruszka, por, cebula, koper, natka , śmietana 18 % z mleka)

Pierogi ukraińskie z jogurtem

( ziemniaki, twaróg z mleka, cebula, mąka pszenna, jogurt naturalny z mleka)

Kurczak curry

z warzywami

(  filet z kurczaka, marchew karbowana, fasola żółta, fasola zielona, papryka czerwona, cebula, czosnek ,mąka pszenna,  mleczko kokosowe 100%

Pałka z kruczka

Gulasz z karkówki

( karkówka, cebula, czosnek, mąka pszenna)

Ryba w cieście naleśnikowym

Ryż

Kasza  wiejska

Ziemniaki ( mleko)

Sałata  z rzodkiewką, pomidorem z dodatkiem jogurtu naturalnego

( sałata zielona, rzodkiewka, pomidor, szczypior, jogurt naturalny mleka)

Surówka z kapusty pekińskiej z kukurydzą

i czerwoną papryką

Surówka z kiszonej kapusty

12.06.2024

Zupa jarzynowa

( ćwiartka z kurczaka, ziemniaki, marchew, seler, pietruszka, por, cebula, fasola żółta, fasola zielona, kalafior, brukselka, śmietana 18% z mleka)

Zupa krem z batatów

( ćwiartka z kurczaka, ziemniaki, bataty, marchew, seler, pietruszka, por, cebula, pomidory w puszce, śmietana 30% z mleka)

Kapuśniak z młodej kapusty

z koperkiem

( ćwiartka z kurczaka, ziemniaki, marchew, seler, pietruszka, kapusta biała, por, cebula, koper, natka, śmietana 18 z mleka)

Zupa koperkowa z ryżem

( ćwiartka z kurczaka, ryż, marchew, seler, pietruszka, por, cebula, śmietana 18 %

z mleka)

Racuchy z  musem truskawkowym( mąka pszenna, jaja, mleko, drożdże, truskawki świeże, jogurt naturalny z mleka)

Spaghetti ( łopatka wieprzowa, cebula, czosnek ,koncentrat pomidorowy, pomidory krojone, mąka pszenna)

Gołąbki po cygański w sosie pomidorowym ( łopatka wieprzowa, ryż, kapusta biała, cebula, koncentrat pomidorowy, masło z mleka, śmietana 18 % z mleka)

Kotlet mielony prowansalski

( łopatka wieprzowa, cebula, papryka czerwona, pieczarka, por, czosnek, koper, natka, masło z mleka)

Ryba zapiekana w sosie jabłkowym

( ryba miruna, jabłko, mąka pszenna, masło z mleka, śmietana 30% z mleka, cebula, czosnek, szczypior)

Ziemniaki ( mleko)

Sałata lodowa w sosie winegret ( sałata lodowa, pomidor, ogórek, papryka czerwona, cebula, czosnek, miód, musztarda- gorczyca)

Surówka z kapusty białej

( kapusta biała, marchew, jabłko, kukurydza, por, cebula, jogurt grecki z mleka)

Woda cytrynowa

( cytryna)

W zakładzie używa się:

1)zboża zawierające   gluten,  2) skorupiaki i produkty pochodne,  3)jaja i produkty pochodne,

4) ryby i produkty pochodne,   5) orzeszki  ziemne( arachidowe),   6) soja i produkty pochodne,

7) mleko i produkty pochodne,  8) orzechy,   9) seler i produkty pochodne,

10) gorczyca i produkty pochodne,   11) nasiona sezamu i produkty pochodne,

12) dwutlenek siarki,   13) łubin,   14) mięczaki.

Alergeny oznaczono zgodnie z Rozporządzeniem 1169/2011 Parlamentu Europejskiego i Rady.

Pliki do pobrania.

Obiady deklaracja 2023