• WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR 2024

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY. Jak co roku, uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem zawierającym różnorodne zadania matematyczne.

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie otrzymali następujące oceny:

Dzierżawski Piotr z klasy 3c – wyróżnienie

Raczykowska Iliana z klasy 3c - wyróżnienie

Mikłaszewska Agnieszka z klasy 4b – wyróżnienie

Charkot Maciej z klasy 7b – bardzo dobry

Wziętek Klaudia z klasy 8c – wyróżnienie

Mastalerz Patrycja z klasy 8c – wyróżnienie

Gratulujemy!

• AWANS DO FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W PIŁCE NOŻNEJ

• Dwie drużyny SP4 uzyskały awans do finałów wojewódzkich w piłce nożnej ,po wygraniu zawodów powiatowych jak i rejonowych. Zarówno dziewczęta (rocznik 2009-2010)jak i chłopcy (rocznik 2011 i mł.) przebrnęli przez dwustopniowe eliminacje bez porażki meczowej ,wygrywając wszystkie spotkania . Czekamy teraz na finały ,z nadzieją na dalsze sukcesy.

Skład dziewcząt SP4: Zosia Fusiarz 8B, Laura Urman 8C, Zuzanna Pendziwiatr 8A, Anastazja Ciesielska, Anna Nowakowska, Aleksandra Rojek, Sandra Rojek 7A, Hanna Buliczak, Aleksandra Granos 7D.                          Skład Chłopców SP 4: Eliasz Kubica, Michał Pakirski, Karol Chorbiński, Fabian Górczewski, Aleksander Wręczycki  6A, Szymon Ziołański 6B, Piotr Staniszewski 6C, Adam Badowski 5C, Jakub Dudka, Patryk Niedżwiecki 5D .

Opiekunowie :Robert Guźniczak ,Łukasz Kostowiecki

• Międzyszkolny Konkurs Historyczny

Mieliśmy przyjemność gościć uczniów szkół podstawowych z Kostrzyna nad Odrą, z Czarnowa i Górzycy, którzy wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Konstytucja 3 Maja” . Wiedza uczestników była bardzo szczegółowa i rozległa. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4, drugie Szkoła Podstawowa nr 3, a trzecie Szkoła Podstawowa nr 2. Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Do zobaczenia za rok!

Zespół nauczycieli historii

• Dla Kuby

• Nasze wspaniałe uczennice są nie tylko utalentowane, ale i mają wielkie serce. Anna i Agnieszka Mikłaszewskie wspomagają akcje zbiórki pieniędzy na leczenie Kuby Stankiewicza, 8 latka z Dębna przygotowując takie o to piękne maskotki.

• ul. Sienkiewicza 6, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

Adres do e-Doręczeń: