Nawigacja

Uczniowie klas 4-8 wyróżnieni na koniec roku szkolnego 2019-2020 świadectwem z biało-czerwonym paskiem, czyli uczniowie ze średnią ocen co najmniej 4,75 i co najmniej bardzo dobrym zachowaniem

Uczniowie klas 4-8 wyróżnieni na koniec roku szkolnego 2019-2020

 

Wawruszczak Łukasz

5e

6,00

Szukała Julia

6a

6,00

Drohomirecka Anna

6b

6,00

Charkot Zofia

7c

5,93

Kmieć Zofia

6a

5,85

Kotkowska Magdalena

6a

5,85

Olek Paulina

4c

5,83

Jakubiec Oliwia

6b

5,83

Pakirski Piotr

6b

5,83

Adamczewski Konrad

7e

5,79

Bastkowski Aleksander

5e

5,77

Adamczewski Sebastian

6a

5,77

Wiśniewska Agata

6b

5,77

Nowakowska Hanna

6d

5,77

Stolarek Sandra

8a

5,72

Zawadzka Tatiana

7c

5,71

Dzierżawski Adam

5d

5,69

Lubocka Julia

5e

5,69

Chuchnowski Sebastian

6b

5,67

Pintér Nikola

7c

5,64

Gzyl Kacper

5e

5,62

Kramek Bartosz

5e

5,62

Maciejewski Konrad

5e

5,62

Plata Ewa

6a

5,62

Nizińska Maja

8c

5,61

Cywicka Natalia

4a

5,58

Cywicka Karolina

4a

5,58

Nowak Maria

7d

5,57

Koliński Jakub

7e

5,57

Grzywacz Karolina

8c

5,55

Niedużak Bartosz

5a

5,54

Kuchowicz Alicja

5d

5,54

Kisielewicz Kevin

5e

5,54

Tarabuła Igor

5e

5,54

Gwizdoń Emilia

6b

5,54

Kecman Krystyna

5b

5,50

Madziak Jakub

7d

5,50

Malczewska Hanna

7e

5,50

Łopata Jakub

8c

5,50

Karwowska Julia

5a

5,46

Hruszowiec Mikołaj

5b

5,46

Migdal Kalina

5d

5,46

Sieczkowski Krystian

8a

5,44

Pawlak Michał

7e

5,43

Nadworski Miłosz

4a

5,42

Mastalerz Patrycja

4c

5,42

Szczepaniak Katarzyna

4c

5,42

Jankowski Dariusz

4d

5,42

Łaskawy Jakub

6c

5,42

Dubicki Mikołaj

5a

5,38

Frieske Marta

5d

5,38

Nasarzewska Sandra

5d

5,38

Rajkiewicz Maciej

5e

5,38

Kryszczuk Maksymilian

4d

5,36

Klement Anna

7e

5,36

Kuczwara Aurelia

4a

5,33

Mikołajczyk Oliwier

4a

5,33

Urman Iwo

4b

5,33

Muszyńska Natalia

4c

5,33

Smyk Amelia

4c

5,33

Wziętek Klaudia

4c

5,33

Abrasowicz Daria

8b

5,33

Mańko Julia

8b

5,33

Kosowska Aleksandra

8c

5,33

Bukowska Anna

5a

5,31

Kwiatkowski Maciej

5b

5,31

Pilecki Antoni

5b

5,31

Rybak Kacper

5b

5,31

Szymański Szymon

5b

5,31

Sokołowski Jakub

5c

5,31

Wełpa Hanna

5c

5,31

Gruszka Krystian

5e

5,31

Kaca Bartosz

6a

5,31

Grzęda Olga

8c

5,29

Łuczka Aleksandra

4b

5,27

Kozieł Piotr

4a

5,25

Kubara Mateusz

4a

5,25

Mleczek Wiktoria

4b

5,25

Urman Elena

4b

5,25

Rzepa Alan

6c

5,25

Sych Bartosz

5a

5,23

Kopacki Piotr

5b

5,23

Mazur Jakub

5b

5,23

Mrozińska Malwina

5b

5,23

Ulatowski Tomasz

5b

5,23

Florczak Zuzanna

5c

5,23

Grala Ernest

5e

5,23

Karwowski Robert

5e

5,23

Uss Natalia

5e

5,23

Pintér Alan

6a

5,23

Gzyl Bartosz

6b

5,23

Suska Maja

6d

5,23

Pawluczuk Julia

7a

5,21

Pulkowski Piotr

7c

5,21

Zając Lena

7d

5,21

Kołodziejska Katarzyna

7e

5,21

Urman Laura

4d

5,18

Buraczewski Filip

4a

5,17

Czybuk Aleksandra

4a

5,17

Kasperek Aleksander

4b

5,17

Wróbel Dawid

5d

5,17

Wacko Paulina

6c

5,17

Czapaluk Paweł

5a

5,15

Kardas Dawid

5a

5,15

Dziadosz Dominik

5b

5,15

Grygorczyn Julia

5b

5,15

Szandurska Milena

5b

5,15

Abrasowicz Dawid

5d

5,15

Budnik Aleksander

6a

5,15

Urbanowicz Wiktoria

6a

5,15

Panek Kewin

6b

5,15

Rakowska Wiktoria

6b

5,15

Krecak Adam

6d

5,15

Ząbek Aleksandra

7b

5,15

Bochenek Piotr

7c

5,14

Komarowski Dawid

4a

5,09

Okaj Brajan

5a

5,08

Konysz Hubert

5b

5,08

Marczak Kamila

5b

5,08

Dereń Wiktor

6a

5,08

Dziwura Paweł

6b

5,08

Kurpiel Damian

6b

5,08

Raczyńska Oliwia

7a

5,07

Januszkiewicz Amelia

8a

5,05

Kupczak Jagoda

4a

5,00

Champel Hanna

4b

5,00

Lewandowski Dawid

4b

5,00

Węsierski Adam

4b

5,00

Grodzicka Wiktoria

4c

5,00

Dybka Aleksander

5a

5,00

Grzegorczyk Klaudia

5a

5,00

Szczepańska Maja

5c

5,00

Małysz Oliwia

5d

5,00

Liczycki Oliwier

5e

5,00

Skomar Jakub

5e

5,00

Lewicka Jagoda

7d

5,00

Plata Adam

8b

5,00

Gumbis Julia

8a

4,94

Woźniakowska Klaudia

8c

4,94

Mazur Eliza

7c

4,93

Pieczykolan Weronika

7c

4,93

Migdal Olaf

7d

4,93

Kisielewicz Gabriela

7e

4,93

Chmielewski Aleksander

4a

4,92

Socha Julia

4a

4,92

Pawluczuk Amelia

5a

4,92

Gawlik Jakub

5c

4,92

Dutkiewicz Hanna

5d

4,92

Nadbrzeżna Wiktoria

5d

4,92

Cacaj Marcel

6a

4,92

Wąsiel Tymon

6b

4,92

Der Łukasz

6c

4,92

Koliński Oliwier

6d

4,92

Leszczyńska Hanna

6d

4,92

Kopaszewski Bartosz

4d

4,91

Stojanowska Julia

4d

4,91

Mońko Wiktoria

8a

4,88

Kozieł Maciej

7d

4,86

Kwiatkowski Adam

7d

4,86

Jabłońska Hanna

5a

4,85

Lisowska Aleksandra

5a

4,85

Mularska Oktawia

5a

4,85

Szkudlarek Kornelia

5b

4,85

Ziołańska Gabriela

5c

4,85

Rzepa Oliwia

5e

4,85

Napierała Zuzanna

6a

4,85

Bławat Natan

7a

4,85

Buńkiewicz Miłosz

6b

4,83

Cygan Filip

6c

4,83

Durecki Oktawian

4d

4,82

Jankowska Wiktoria

7c

4,79

Kawalec Mikołaj

8b

4,78

Rachela Patryk

5d

4,77

Kramek Roksana

6a

4,77

Bojaruniec Laura

6b

4,77

Bakalarz Kamila

4b

4,75

Matkowski Grzegorz

6d

4,75

 

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ
    ul. Sienkiewicza 6, 66-470 Kostrzyn nad Odrą
  • Sekretariat: tel/fax 095 752 30 21
    Sekretariat czynny w godz. 7.30-15.30
    sp4kostrzyn.pl

Galeria zdjęć