Koszt obiadów za miesiąc maj 2024 r. wynosi 70,00 zł.

Termin płatności za obiady szkolne do 10.05.2024 r. płatne tylko

przelewem

Nr konta: 73 8355 0009 0061 4816 2000 0004

WAŻNE!!!

Deklaracje dotyczące obiadów dostępne są na stronie internetowej

szkoły, oraz u intendenta ( pokój nr 31)

Zupa szczawiowa z jajkiem

( ćwiartka z kurczaka, ziemniaki, marchew, seler, pietruszka, por, cebula, koper, natka, szczaw konserwowy, jaja, śmietana 18% z mleka)

Zupa jarzynowa

( ćwiartka z kurczaka, ziemniaki, marchew, seler, pietruszka ,kalafior, fasola żółta, fasola zielona, brokuł, brukselka, śmietana 18% z mleka)

Rosół z makaronem

( ćwiartka z kurczaka, makaron – mąka pszenna, marchew, seler, pietruszka, por, cebula, natka)

Zupa pomidorowa z ryżem

( ćwiartka z kurczaka, ryż, marchew, pietruszka, seler, por, cebula, koper, natka, śmietana  18%  z mleka)

Racuchy z jabłkiem

( mąka pszenna, mleko ,jaja ,drożdże świeże, jabłko)

Kotleciki siekane

( filet drobiowy, jaja, papryka czerwona, szczypior, koper, natka, majonez, mąka ziemniaczana, ser żółty z mleka)

Bigos z młodej kapusty

( kapusta młoda, marchew, łopatka, kiełbasa, koper, cebula, czosnek, koncentrat pomidorowy, masło

z mleka)

Pulpeciki drobiowo- wieprzowe w sosie śmietankowym

( filet z kurczaka, łopatka wieprzowa, bułka świeża- mąka pszenna,  cebula, czosnek, koper, natka, mąka pszenna, śmietana 18% z mleka, masło z mleka)

Gulasz rybny z warzywami

( miruna- ryba, papryka czerwona, cukinia, groszek mrożony, marchew, fasola zielona, fasola żółta, pomidory w puszce, śmietana 18%

z mleka, masło z mleka)

Ziemniaki ( mleko)

Kopytka(ziemniaki,  mąka pszenna, mąka ziemniaczana, jaja)

Kasza wiejska

Surówka colesław

( kapusta młoda, marchew, cebula, koper, natka, miód, cytryna, majonez- jaja

Surówka z marchwi

i jabłka ( marchew, jabłko, cytryna , jogurt grecki

z mleka)

Kompot z owoców mieszanych( śliwka, agrest, truskawka, czarna porzeczka, aronia)

Zupa ogórkowa

( ćwiartka z kurczaka, ziemniaki, ogórek kiszony, marchew, seler, pietruszka, por, cebula, koper, natka, śmietana18%  z mleka)

Kapuśniak ( ćwiartka z kurczaka, kiełbasa dobra,  ziemniaki, kapusta kiszona, marchew, seler, pietruszka, por, cebula, koper, natka)

Zupa wiejska ( łopatka wieprzowa, ziemniaki, marchew, pietruszka, seler, por, cebula, koper, natka, pieczarka, papryka czerwona, cebula, śmietana 18%

z mleka, masło z mleka)

Zupa pieczarkowa ( ćwiartka

z kurczaka, ziemniaki, pieczarka, marchew, pietruszka, seler, cebula, koper, natka, śmietana 18%, masło z mleka)

Pierogi z jogurtem

( ziemniaki, twaróg z mleka  ,mąka pszenna cebula)

Zapiekanka makaronowa

z wędzonym łososiem

( makaron pene- mąka pszenna, łosoś wędzony, szpinak mrożony, cebula, czosnek, mąka pszenna, , mleko, śmietana 30% z mleka, ser żółty z mleka, masło z mleka)

Ryz  z jabłkiem

( ryż, jabłko prażone, jogurt grecki z mleka, masło

z mleka, cynamon)[1]

Potrawka z indyka

( filet z indyka, mąka pszenna, cebula, czosnek, koper, natka, śmietana18 %  z mleka)

Łazanki(  makaron kokardki- mąka pszenna, łopatka wieprzowa ,kiełbasa, kapusta kiszona, cebula, czosnek, koncentrat pomidorowy)

Ziemniaki ( mleko)

Surówka z kapusty pekińskiej ( kapusta pekińska, marchew, kukurydza konserwowa, papryka czerwona, koper, natka, cebula, jogurt grecki z mleka)

Budyń waniliowy

z sokiem malinowym

( mleko, jaja, masło

z mleka, mąka pszenna, sok malinowy)

W zakładzie używa się:

1)zboża zawierające   gluten,  2) skorupiaki i produkty pochodne,  3)jaja i produkty pochodne,

4) ryby i produkty pochodne,   5) orzeszki  ziemne( arachidowe),   6) soja i produkty pochodne,

7) mleko i produkty pochodne,  8) orzechy,   9) seler i produkty pochodne,

10) gorczyca i produkty pochodne,   11) nasiona sezamu i produkty pochodne,

12) dwutlenek siarki,   13) łubin,   14) mięczaki.

Alergeny oznaczono zgodnie z Rozporządzeniem 1169/2011 Parlamentu Europejskiego i Rady.

Pliki do pobrania.

Obiady deklaracja 2023