Godziny dostępności nauczycieli
Godziny dostępności nauczycieli SP4
w Kostrzynie nad Odrą w roku szkolnym 2023/2024
Lp.
Nazwisko i imię
dzień tygodnia
godzina
sala
Andrearczyk Magdalena
Wtorek
14.35-15.35
25
2.
Baszyński Radosław
Wtorek
14.30-15.30
Gabinet wicedyrektora
3.
Bąk Henryk
Wtorek
15.20-16.20
202
4.
Brzezińska Ilona
Piątek
15.20-16.20
304
5.
Burzyńska Anna
Poniedziałek
15.30-16.30
202
6.
Cendrowska Ewelina
Środa
14.35-15.35
23
7.
Chmielewska Anna
piątek
14.30-15.30
301
8.
Chochulska Joanna
wtorek
13.40-14.40
24
9.
Cieślik Izabela
Piątek
8.00-9.00
213
10.
Frieske Jarosław
Czwartek
17.00-18.00
Pokój nauczycieli wych. fiz.
11.
Fusiarz-Jankiewicz Daria
Wtorek
14.35-15.35
110
12.
Gąsiorowska Anna
Wtorek
15.25-16.25
209
13.
Guźniczak Robert
Poniedziałek
13.45-14.15
Pokój nauczycieli wych. fiz.
14.
Jaździewska Paulina
Wtorek
13.40-14.40
Pokój nauczycielski
15.
Jaszcz Katarzyna
Piątek
16.30-17.30
Pokój nauczycieli wych. fiz.
16.
Kita Alicja
Czwartek
15.00-16.00
1A
17.
Klimaszewska Alina
Środa
13.45-14.45
206
18.
Kochanowska Halina
Wtorek
13.00-14.00
Pokój nauczycielski
19.
Kolasa Krystyna
Wtorek
13.20-14.20
208
20.
Komorowska Dorota
Środa
16.00-17.00
301
21.
Kostowiecki Łukasz
Środa
11.50-12.50
Pokój nauczycieli wych. fiz.
22.
Koźlińska Mirosława
Piątek
13.40-14.40
2
23.
Kubiś Sylwia
Wtorek
16.00-17.00
213
24.
Łukasiewicz Iwona
Wtorek
16.10-17.10
302
25.
Makara Monika
Czwartek
14.35-15.35
308
26.
Matkovska-Straus Vanda
Wtorek
14.30-15.30
107
27.
Młynarczak Sławomir
Piątek
16.00-17.00
świetlica
28.
Musielak Helena
Środa
10.00-11.00
Pokój nauczycielski
29.
Opara Bogumiła
Środa
13.45-14.45
111
30.
Pezowicz Agnieszka
Poniedziałek
12.35-13.35
108
31.
Piotrowska Anna
Piątek
14.30-15.30
214
32.
Plewka Alicja
Środa
11.50-112.50
Pokój nauczycielski
33.
Pokora Jolanta
Środa
15.00-16.00
Biblioteka
34.
Proszyk Ewa
Środa
11.35-12.35
Pokój nauczycielski
35.
Rój Joanna
Środa
14.35-15.35
309
36.
Samborska Elżbieta
Wtorek
14.35-15.25
Pokój nauczycielski
37.
Senger Marzanna
Poniedziałek
14.00-15.00
Gabinet dyrektora
38.
Siejak Agnieszka
Poniedziałek
13.40-14.40
Pokój nauczycielski
39.
Siroń Maja
Czwartek
12.55-13.55
204
40.
Skrzydlewska-Kucharczyk Małgorzata
Czwartek
14.35-15.35
Pokój nauczycielski
41.
Sołtys Zdzisław
Wtorek
13.35-14.35
Pokój nauczycielski
42.
Stanicka-Wojciechowska Dorota
Wtorek
13.45-14.45
306
43.
Szabłowska Grażyna
Poniedziałek
15.00-16.00
305
44.
Szeląg Aleksandra
Czwartek
13.45-14.45
303
45.
Szymańska Anna
Czwartek
14.30-15.30
310
46.
Świderska Malwina
Czwartek
14.00-15.00
300
47.
Tarabuła Joanna
Piątek
15.25-16.25
400
48.
Urbańska Agnieszka
Piątek
11.50-12.50
Pokój nauczycielski
49.
Wierzbicki Gracjan
Poniedziałek
16.30-17.30
Pokój nauczycieli wych. fiz.
50.
Węgrzyn-Kulkla- Monika
Poniedziałek
11.55-12.55
110
51.
Wiśniowska – Słobodzian Alicja
Środa
13.40-14.40
112
52.
Wojciechowska Krystyna
Środa
13.40-14.40
109
53.
Wojdak Agnieszka
Wtorek
12.35-13.35
107
54.
Ks. Wójcicki Adam
Środa
11.50-12.50
Pokój nauczycielski
55.
Zalewska Ewa
Poniedziałek
15.25-16.25
307
56.
Żylewska Agata
Środa
14.00-15.00
211