• Powiatowa Spartakiada Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt rocznika 2009 - 2010.

• W dniu 15 grudnia 2023 od godziny 9.15 w hali widowiskowo - sportowej MOSiR przy ulicy Mickiewicza 8 z udziałem 7 szkolnych reprezentacji rozgrywany został finał Powiatowej Spartakiady Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt rocznika 2009 - 2010.

Nasze dziewczęta wskoczyły na podium zdobywając 3 miejsce medalowe

GRATULUJEMY

• Powiatowa Spartakiada Młodzieży w piłce siatkowej chłopców rocznika 2009 - 2010

• 13 grudnia 2023 w hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Mickiewicza 8 w Kostrzynie nad Odrą z udziałem 8 drużyn rozegrany został finał Powiatowej Spartakiady Młodzieży w piłce siatkowej chłopców rocznika 2009 - 2010. Szkolne reprezentacje w

I etapie spartakiady zmagały się w dwóch grupach eliminacyjnych. Do gier półfinałowych awansowały po dwa najlepsze zespoły z obu grup. W spotkaniach finałowych o końcowe lokaty uzyskano wyniki:

o I miejsce SP 4 Kostrzyn nad Odrą pokonała SP 3 Kostrzyn nad Odrą 2:1,

o III miejsce SP 1 Witnica - SP Dąbroszyn 2:1,

o V miejsce SP 1 Kostrzyn nad Odrą - SP Baczyna 2:1,

o VII miejsce SP 2 Kostrzyn nad Odrą - SP 1 Witnica 2:1.

Reprezentacja SP 4 Kostrzyn nad Odrą, awansowała do kolejnej eliminacji Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

Reprezentacji Chłopców SP 4 życzymy sukcesów w eliminacjach rejonowych.

• Świąteczne bombki z "Biedronkami"

• 🎄Dnia 19 grudnia w ramach współpracy pomiędzy Niepublicznym Przedszkolem ,,Stonoga” (grupa Biedronki), a Szkołą Podstawową nr 4 (klasa 1a) odbyły się warsztaty robienia świątecznych bombek. Dziękujemy grupie ,,Biedronek” za wspólną pracę🎄

• CZWÓRKA jest dumna

• Nasza uczennica ZOSIA FUSIARZ pnie się po swoje marzenia jak błyskawica.

Ciężka i konsekwentna praca oraz serce jakie wkłada ,w to co kocha została doceniona i zauważona.

2 grudnia zawodniczka piłki nożnej, Zosia Fusiarz brała udział w testach, na zaproszenie Warta Poznań Kobiet.

Otrzymaliśmy szczegółowy raport opisujący udział Zosi w tej konsultacji.

Prezentujemy Wam jego fragment:

"Rekomendujemy - nic nie zmieniać w szkoleniu z Zosią.

Będziemy zainteresowani zaproszeniem Zosi na mikrocykl treningowy."

Brawa dla Zosi Fusiarz.

• Lekcja geografii dla wszystkich

• W listopadzie można było podziwiać piękne modele Układu Słonecznego wykonane przez uczniów klas 6, a w listopadzie zapraszamy do zapoznania się z profilami glebowymi wykonanymi przez zdolnych siódmoklasistów.

• Spotkania z dietetykiem klinicznym

• W minionym miesiącu w naszej szkole odbyły się spotkania uczniów klas siódmych i ósmych z dietetykiem klinicznym – panią Katarzyną Wojtuścikiewicz, poświęcone zasadom zdrowego odżywiania. Ponadto poruszany były tematy odżywiania w okresie dojrzewania, oraz związanych z tym problemów emocjonalnych, czy braku akceptacji własnego ciała.

Ogółem w spotkaniach wzięło udział 143 uczniów. Zadanie zostało sfinansowane z budżetu profilaktyki Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą.

• "Opowieść wigilijna"

• 💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫

7 grudnia klasa 1a i klasa 3c wybrały się do Niepublicznego Przedszkola ,,Stonoga” w celu obejrzenia świątecznego przedstawienia pt. ,,Opowieść Wigilijna”.

Dziękujemy za zaproszenie

💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫⭐️💫

• Konkurs języków obcych

• W ramach konkursu z języków obcych, uczniowie zorganizowali fascynujące stoiska kulturowe. Każda grupa przygotowała autentyczne przysmaki z wylosowanych krajów, prezentując ich kulinarną różnorodność. Uczestnicy ubrali się w barwne stroje narodowe czy kolory flagi wylosowanego kraju,nadając wydarzeniu kolorowy charakter. Na stoiskach można było dowiedzieć się ciekawostki o przedstawiające kraje oraz poznać jego symbole narodowe.

To wyjątkowe wydarzenie nie tylko promowało różnorodność kulturową, ale także rozwijało umiejętności językowe i prezentacyjne uczniów.

• Modele komórek

• Uczniowie klas 5 wykonali modele komórek. Okazuje się, że budowa poszczególnych komórek nie musi być trudna i nudna. Może też być smaczna. Jądro komórkowe z Rafaello, mitochondria z żelków a cytozol z galaretki.

Mniam. Polecamy.

• Noc w szkole

• Czas spędzony w szkole w NOCY, ma zupełnie inny wymiar.

Przekonali się o tym uczniowie klasy 7D, którzy z 17 na 18 listopada "zamieszkali" od 19.00 do 8.00 w gabinecie 303. "Nocka" zaczęła się wspólną kolacją a później było oglądanie filmów, gry i zabawy (Twister, Mafia, Głuchy telefon na pokazywanie), karaoke oraz nocne rozmowy nastolatków o życiu i nie tylko.

Nie trzeba jechać daleko aby ciekawie i sympatycznie spędzić czas.

A. Szeląg-wychowawca 7D