• Zapytanie ofertowe

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Kostrzynie nad Odrą ogłasza zapytanie ofertowe na  „Dostawę obiadów do stołówki szkolnej w opakowaniach gotowych do spożycia wraz z transportem dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Kostrzynie nad Odrą”.

Termin składania ofert do 31.08.2023r. do godz.: 10.00.

W załączeniu dokumenty do pobrania :

Formularz oferty

• „Wir sind Oderbrucher” – realizacja projektu niemiecko – polskiego w ramach współpracy z Oderlandkids w Zechin.

• Tegoroczny biwak odbył się w dniach 30.07.-05.08.2023 r. Dwanaścioro uczniów klas czwartych i piątych z naszej szkoły i 12 uczniów ze szkół niemieckich przez tydzień brało udział w różnych atrakcjach. Podczas tego spotkania uczniowie wspólnie spędzali czas, jedli posiłki, uczyli się od siebie. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale udało się nam wszystko zrealizować. Był czas na kąpiel w jeziorze, na relaks i rywalizację sportową. Graliśmy w kręgle, w siatkówkę, piekliśmy pizzę i robiliśmy gofry, siedzieliśmy przy ognisku. Odwiedziliśmy muzeum Oderbruchmuseum Altranft, gdzie odbyliśmy warsztaty: malowaliśmy, robiliśmy własną biżuterię z kamieni oraz domek dla insektów. Po warsztatach przewodnicy oprowadzili nas po muzeum: obejrzeliśmy trójwymiarowy model dopływów Odry, szklane kulki na drewnianym modelu dorzecza pokazywały jak przepływa woda, a gabloty pełne były insektów. Mieliśmy okazję wejść na statek, który później został podniesiony przez windę na wysokość 36 metrów. Nocny spacer po okolicy wywołał u nas wiele emocji. Wykonanie makijażu i przebieranki niemieckiego opiekuna grupy wprawiły nas w wyśmienity nastrój.