• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

• Kolejny egzamin ósmoklasisty za nami. Nasi uczniowie pisali go w terminie 23-25 maja 2023 r. Dziś już wiemy, że osiągnęli wysokie wyniki. Wyniki procentowe naszych uczniów są wyższe od średnich wyników powiatu gorzowskiego, województwa lubuskiego i kraju. Na ten wynik pracowali nauczyciele, uczniowie i ich rodzice.

Poniżej przedstawiamy zestawienie średnich wyników procentowych uczniów SP4 w porównaniu z krajem, województwem lubuskim i powiatem.

GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!

• Podczas apelu uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023.

Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznego, spokojnego i udanego wakacyjnego wypoczynku. Dbajcie o siebie, korzystajcie z pięknych chwil i nabierajcie sił do dalszej nauki. Po wakacjach wracajcie wypoczęci i uśmiechnięci, z jeszcze większym zapałem do nauki. Do zobaczenia!

• Zakończenie klas VIII

• Za nami kolejny rok szkolny, którego zakończenia  wszyscy ósmoklasiści z sukcesem doczekali. 22 czerwca, czwartek  był dniem szczególnym, żegnaliśmy bowiem tegorocznych absolwentów klas ósmych.  Uroczysty apel swoją obecnością uświetnili:  Lubuski Kurator Oświaty- Pani Ewa Rawa, Skarbnik Miasta Kostrzyn nad Odrą- Pani Mirella Ławońska, Przewodniczący Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą- Pan Michał Kunt,  Radna Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą- Pani Jolanta Szukała, Dyrektor  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Radny powiatu gorzowskiego- Pan Zygmunt Mendelski oraz przedstawicielka firmy ICT Poland-  Pani Kamila Pusz.

Najważniejsi jednak tego dnia byli nasi absolwenci, to było ich święto. Podczas uroczystego zakończenia  podziękowaliśmy  uczniom, których sukcesy rozsławiły imię ,,Czwórki”: finalistom  konkursów przedmiotowych oraz tym, którzy w roku szkolnym 2022/2023 byli szczególnie zaangażowani w życie szkoły.

Drodzy uczniowie klas ósmych. Rok szkolny 2022/2023, a zarazem Wasza przygoda w „Czwórce” dobiegła końca. Jest to szczególny czas, bowiem za chwilę będziecie podejmować decyzję o wyborze dalszej drogi w karierze uczniowskiej. Spoglądajcie w przyszłość z nadzieją, ufnością i wiarą we własne siły!

Powodzenia!