• Pokaż nam swój talent! Chłopaki z pasją

     • CHŁOPAKI Z PASJĄ: MICHAŁ SĄDEL, JAKUB MZUR, JAKUB STANKIEWICZ, MIKOŁAJ HRUSZOWIEC i PIOTR KOPACKI.

      UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH NASZEJ SZKOŁY-  SUKCES ZACZYNA SIĘ OD PASJI.

      Piękny jest człowiek robiący coś z pasją. Gdy z pasją i wytrwałością oddajesz się czemuś, co kochasz, sukces jest twój Pasja wypływa z serca i jest objawem optymizmu, podekscytowania, emocjonalnej więzi, determinacji. Pasja to ogień, który podsyca w nas żar życia. Wyzwala niesłabnącą siłę!!! Pobudza do działania i daje energię. Chłopcy kochają, to co robią- GRAJĄ W PIŁKĘ RĘCZNĄ Z dumą i zaangażowaniem biorą udział w zawodach na szczeblu powiatu,rejonu ,województwa. Rozsławiają nasze miasto oraz szkołę. Zdobywają wiele doświadczeń oraz medali. Chłopcy kochajcie, to co robicie i róbcie to ,co kochacie. PASJA jest kluczem otwierającym drzwi do radości. POWODZENIA

     • Zabierz kolegę z zerówki i chodź do "Czwórki"

     • Od 23 stycznia rozpoczynamy nabór do klas pierwszych w naszej szkole. Niezdecydowanych zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego naszą szkołę od środka.

      Dziękujemy panu Bartłomiejowi Konyszowi za udostępnienie swojej pracowni do realizacji zajęć koła fotograficznego.

     • Listy do Mikołaja

     • W listopadzie klasy 2a, 2b, 2c, 5a i 5c napisały listy do Mikołaja. W listach opisali siebie, swoje rodziny i zainteresowania. Oczywiście w języku angielskim , bo choć święty ma wielu pomocników. Warto mu trochę pomóc używając tego uniwersalnego języka.

      Listy pięknie udekorowane, z naklejonym znaczkiem wyruszyły w daleką drogę na biegun północny.

     • Kangur matematyczny

     • Zachęcamy do uczestnictwa uczniów w Kangurze Matematycznym. Kangur Matematyczny to najbardziej prestiżowy konkurs organizowany w wielu krajach świata. Każdy uczestnik otrzymuje od organizatorów pamiątkowy gadżet, a wyróżnieni uczniowie otrzymują nagrody.

      Zawody Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny odbędą się w czwartek 16 marca 2023 roku o godz. 9.00. Wpłaty w wysokości 14,00 zł w klasach 1-3 zbierają wychowawcy, w klasach 4-8 nauczyciele matematyki.

       

      Nauczyciele matematyki SP4

     • Pomoc Regionalnej Placówce Opiekuńczo- Terapeutycznej

     • Jak co roku, w grudniu 2022 r. nasza szkoła odwiedziła Regionalną Placówkę Opiekuńczo- Terapeutyczną. Dzięki ofiarności naszych kochanych uczniów i ich rodziców udało nam się wspomóc placówkę środkami czystości, higieny osobistej i słodyczy. W tym roku udało nam się również zebrać imponującą kwotę 1900 zł w wyniku sprzedaży słodkości podczas kiermaszu świątecznego i świątecznej sesji fotograficznej zoorganizowanej przy pomocy nauczycielki plastyki w SP4, Pani Joanny Chochulskiej. Środki te w całości przekazaliśmy fundacji wspierającej dom dziecka. Zostaną one przeznaczone na zakup elementu nowego, wymarzonego placu zabaw. Plac zabaw, który obecnie znajduje się  na terenie placówki nadaje się w całości do wymiany. Na wyposażenie nowego placu  potrzebne są ogromne środki finansowe. Wielokrotnie  jednak społeczność "Czwórki" okazała ogromne podczas licznych akcji charytatywnych. Liczymy więc, że wiosną będziemy mogli dołożyć kolejną cegiełkę na podobne cele.

      Wolontariat i Samorząd Uczniowski działające w SP4  ogromnie dziękują za okazane serce wszystkim uczniom i rodzicom, którzy wzięli udział w obu akcjach. Szczególne podziękowania należą się Pani Marcie Litowczyk, przedstawicielce Rady Rodziców za pomoc w przeprowadzeniu kiermaszu.

       

      Opiekun SU – Magdalena Andrearczyk

     • Koncert kolęd i pastorałek

     • W piątek , 13 stycznia w naszej szkole odbył się koncert kolęd i pastorałek, w którym wzięli udział uczniowie klas 1-8.

      Jury w składzie Jolanta Pokora, siostra Alicja Plewka oraz Sławomir Młynarczak  nagrodziło wykonawców nagrodami.

      Wśród zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych znalazły się trzy osoby. Mianowicie:

      1. w kategorii 1-3 zwyciężył Przemysław Urbanowicz,
      2. w kategorii 4-8 zwyciężyły Idalia Pawłowska oraz Amelia Abrasowicz.

       Jury przyznało również wyróżnienia dla Zuzanny Kożuszek z klasy kl 2a, Sary Sywulak z klasy 2a  oraz Julii Zbrzeźnej z klasy 3b.

      Dziękujemy wszystkim wykonawcom i zapraszamy za rok.

       Koordynator przedsięwzięcia - Sławomir Młynarczak 

     • Świeć przykładem- noś odblaski

     • Każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Pamiętajmy, że widoczność pieszych w miesiącach jesienno - zimowych staje się jednym z ważniejszych czynników mających wpływ na ich bezpieczeństwo.

     • Pokaż nam swój talent! Mikołaj Hruszowiec z klasy VIII

     • Sukcesu nie mierzy się ilością pucharów, ale tym jaki dystans musiałeś przebyć, aby dotrzeć w miejsce, w którym jesteś stamtąd gdzie byłeś.

      MIKOŁAJ HRUSZOWIEC jest uczniem klasy 8 naszej szkoły.

      Całe swoje serducho wkłada,w to co najbardziej kocha. Stara się ze wszystkich sił,aby efekty Jego pracy były na najwyższym poziomie. Jego miłość ma na imię piłka ręczna, którą uprawia od 7 lat. Pełni odpowiedzialną rolę w drużynie. Jest jej kapitanem,na co zasłużył sobie wzorową postawą oraz zaufaniem trenera i chłopaków.

      W sezonie 2021/2022 zdobył tytuł Króla Strzelców w Lubuskiej Lidze Piłki Ręcznej. Godnie reprezentuje naszą szkołę oraz miasto w licznych zawodach na różnym szczeblu.

      Z dumą i najwyższą powagą bierze udział w uroczystościach szkolnych niosąc Sztandar Szkoły.

      Mikołaj - Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.

      Więc spełniaj swoje marzenia.

      POWODZENIA.

     • Projekt edukacyjny Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki

     •  

      Uczniowie klasy 1a realizują projekt edukacyjny Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki. Jego
      celem jest zwiększanie kompetencji matematycznych i rozwijanie u dzieci zainteresowania
      matematyką poprzez wykonywanie zadań metodą projektu. Składa się on z 8 modułów, w każdym z
      nich pojawią się postacie Natalki i Antka, którzy pełnią funkcje przewodników po świecie matematyki.

   • Kontakty

    • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ
    • Sekretariat: tel/fax 095 752 30 21
     Sekretariat czynny w godz. 7.30-15.30
     sp4kostrzyn.pl
    • ul. Sienkiewicza 6, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

     Adres do e-Doręczeń:
     AE:PL-33502-45245-EFTRI-33
     Poland
   • Logowanie