• Dzień na czerwono

• W piątek 23 września odbył się pierwszy w tym roku szkolnym dzień tematyczny - Dzień na czerwono. Społeczność szkolna przyszła tego dnia ubrana na czerwono. Wzorem ubiegłego roku, uczniowie, którzy zaangażowali się w tą akcję mogli skorzystać z przywileju niepytania. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

• Wspomnienie wakacji....

• Po dwóch latach powróciła wakacyjna współpraca niemiecko-polska i uczniowie naszej szkoły mogli spędzić tydzień w Zechin. Jak co roku (przed pandemią) pobyt nad jeziorem był pełen atrakcji. Podstawowym celem był rozwój językowy, ale poznawanie języka to też zabawa. 12 uczniów naszej szkoły i 12 uczniów szkół niemieckich przez tydzień uczestniczyło we wspólnych grach, zabawach, wycieczkach. W tym roku uczestnicy biwaku zwiedzili zoo w Eberswalde oraz Muzeum Techniki w Berlinie. Pogoda zachęcała do kąpieli w jeziorze. Biwakowicze odbyli pieszą wędrówkę do miejsca, gdzie mogli własnoręcznie upiec pizzę i słodkie bułeczki od podstaw. Dzieci wzięły udział w zawodach sportowych i grały w kręgle. Na ognisku mogli upiec ciasto – odpowiednik pianek. To był niesamowity tydzień pełen atrakcji i wrażeń.