• Finał Mam talent 2022.

• To było popołudnie pełne emocji! 28 marca, w świetlicy szkolnej odbył się finał tegorocznej edycji Mam talent 2022! Swoje talenty zaprezentowało 8 uczestników, którzy swoimi prezentacjami dostarczyli widzom wielu wzruszeń. Był taniec towarzyski, taniec współczesny, śpiew oraz emocjonujące układanie rozmaitych wież z plastikowych kubeczków w rytm muzyki. Wszyscy uczestniczy byli wspaniali i wyjątkowi, w związku z czym, jury zadecydowało, iż trofeum „Mam talent” należy się każdemu! Atmosfera towarzysząca wydarzeniu była przednia, co potwierdzają ujęcia w galerii. Dziękujemy i zapraszamy za rok!

• Podziękowania.

• Dyrektor i pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 4 w Kostrzynie nad Odrą pragną serdecznie podziękować kostrzyńskiej firmie TELEMOND HOLDING za wsparcie w postaci plecaków szkolnych z pełnym wyposażeniem oraz strojów i obuwia sportowego dla nowych uczniów z Ukrainy.

• Dzień wiosny.

• Ach! co to był za dzień! W szkole zrobiło się kolorowo, a to za sprawą radosnych obchodów pierwszego dnia kalendarzowej wiosny. Od rana na korytarzach uczniowie prezentowali się w wymyślnych strojach i zgodnie z planem dni tematycznych- w kolorowych skarpetkach, wywołując tym samym uśmiech na twarzach przechodzących obok kolegów i nauczycieli. Lekcje przebiegały tego dnia błyskawicznie i nie dość, że były skrócone to w dodatku miały niecodzienną formę: gier, zabaw i rozmaitych quizów. Słowem- na nudę nie było miejsca! Zaangażowali się wszyscy, za co serdecznie dziękuje Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski.

• Konkurs recytatorski wśród klas 1-3

• 10 marca odbył się szkolny konkurs recytatorski dla uczniów 1-3. Swoje umiejętności zaprezentowało 9 uczestników. Każdy dał z siebie wszystko, jednak zwycięskie okazały się występy Anny Szybiak z klasy 3b oraz Fabiana Baranowskiego z klasy 3c. Drugie miejsce zajęła Amelia Abrasowicz z klasy 3a, a trzecie- Nikola Matusewicz z klasy 2b. Na wyróżnienie zasłużyła Maja Downar i Lena Czernecka z klasy 1c. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesów!

• MAM TALENT 2022

• 7 marca odbyły się przesłuchania do szkolnego konkursu MAM TALENT 2022! W eliminacjach wzięło udział 7 uczestników, którzy zaprezentowali swoje talenty w dziedzinie śpiewu, rozmaitych gatunkach tańca oraz wyczynowego układania kubeczków na czas. W związku z tym, że wszyscy uczestnicy wykazali się wysokim poziomem prezentacji, w pełnym składzie będzie można ich zobaczyć podczas finału szkolnego, który odbędzie się w poniedziałek, 28 marca o godz. 16.00 w świetlicy szkolnej.