• Dzień na czerwono.

     • 23 września nasza szkoła poczerwieniała! Nie wynikało to jednak z zawstydzenia! Uczniowie czwórki w DNIU NA CZERWONO uczcili pierwszy dzień jesieni. Ubrani w czerwoną garderobę, skorzystali z przywileju niepytania,  a tym samym zawalczyli o tytuł najbardziej zaangażowanej i zmobilizowanej klasy w szkole. Rywalizacja była zacięta, jednak na poziomie klas 1-3 najbardziej czerwoną okazała się klasa 1c, natomiast na poziomie 4-8 zwyciężyła klasa 5d! Nie sposób nie przyznać wyróżnień dla klas: 1a, 1b, 2a, 3a oraz 8a. W tych klasach również było bardzo czerwono. Samorząd Uczniowski dziękuje za włączenie się do akcji, jednocześnie 13 października zapraszamy na DZIEŃ W KRAWACIE ;)

     • Nasi Uczniowie laureatami międzynarodowego konkursu plastycznego „Odra – nasza rzeka”

     •  

      Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły:

      Amelia Abrasowicz – kl. 3a,  Amelia Czybuk – kl. 2c, Hanna Humińska – kl. 2c, Kornel Napor – kl. 4b i Jakub Zinek – kl. 4c zdobyli nagrody w konkursie plastycznym pod nazwą „Odra – nasza rzeka”, którą organizowało Muzeum Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

      Konkurs wzbudził duże zainteresowanie po obu stronach Odry. Do organizatorów napłynęło 200 rysunków dzieci ze szkół z Niemiec i z Polski. Spośród wszystkich nadesłanych prac wybrano tylko 20 najpiękniejszych. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienie aż pięciu uczniów z naszej szkoły.

      Laureaci konkursu otrzymają nagrody, które zostaną im wręczone 26 września 2021 r. w „Dniu Rzeki”. Dodatkowo odbędą rejs statkiem po Odrze. Ich prace będą dostępne zwiedzającym Muzeum na okolicznościowej wystawie.

      Gratulujemy!