• Scottie Go! – podnoszenie kompetencji cyfrowych uczniów SP nr 4

• W ostatnich dniach zakończonego roku szkolnego, uczniowie naszej szkoły mogli nabyć nowe umiejętności oraz podnieść kompetencje cyfrowe, które w czasach powszechnej cyfryzacji są niezbędne .
            Dzieci z klas trzecich i czwartych, wzięły udział w Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego „Cyfrowe Goki”,
            w ramach działań Innowacyjne Rozwiązania na Rzecz Aktywizacji  Cyfrowej Program Operacyjny Polska Cyfrowa.
            Uczniowie SP4 za pomocą gry Scottie Go! uczyli się programować, co w połączeniu
            z łamigłówkami oraz z barwnymi bohaterami, przeżywającymi niesamowite historie,  umożliwiło dzieciom rozpoczęcie przygody z programowaniem.  Gra Scottie Go! to gra edukacyjna, rozwijająca kompetencje społeczne oraz pracę zespołową dzieci, co oprócz umiejętności cyfrowych ma bardzo duże znaczenie.

• We wtorek, 22 czerwca lekcje są skrócone

• W związku z wysokimi temperaturami powietrza Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Kostrzynie nad Odrą, na podstawie Rozporządzenia MENiS z dnia 31.12.2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z dnia 2003 r. poz.69, z późniejszymi zmianami) zarządza skrócenie lekcji w dniu 22 czerwca 2021 r. (wtorek).

Poniżej harmonogram lekcji:

1 lekcja: 8.00 - 8.30

2 lekcja: 8.35 – 9.05

3 lekcja: 9.10 – 9.40

4 lekcja: 9.45 – 10.15

5 lekcja 10.35– 11.05

6 lekcja: 11.25– 11.55

7, 8 , 9 godziny lekcyjne są odwołane.

W załączeniu decyzja Dyrektora Szkoły - Decyzja_Dyrektora.pdf

• Dwa wyróżnienia dla naszych uczniów w Kangurze Matematycznym

• Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny, w którym na całym świecie biorą udział tysiące uczniów, został zorganizowany w tym roku 22 kwietnia.  Dwoje naszych uczniów otrzymało wyróżnienia: w kategorii MALUCH – klasa 4: Maciej Charkot oraz w kategorii KADET – klasa 8: Zofia Charkot.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a nagrodzonym gratulujemy.

• Wyróżnienia dla naszych uczennic w ProArte 2021

• W dniach  10 i 11 czerwca odbyły się finały wojewódzkie Lubuskiego Festiwalu ProArte 2021.

Naszą szkołę reprezentowały Amelia Abrasowicz z klasy 2a oraz Anna Drohomirecka z klasy 7b.

Jury dostrzegło talent naszych wokalistek i przyznało im wyróżnienia.

Gratulujemy !!!

Sławomir Młynarczak