• Konkurs wiedzy o Polsce rozstrzygnięty

     • Dnia 18 maja br, odbył się szkolny konkurs wiedzy o Polsce. Konkurs przeprowadzony został on-line na platformie Teams.

       W konkursie udział wzięli uczniowie klas V i VI. Uczniowie zmierzyli się z szeregiem różnorodnych  pytań dotyczących środowiska przyrodniczego i kulturowego Polski.

      Wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni, natomiast największą wiedzą o Polsce wykazali się:

      1. Bartosz Niedużak (6a)

      2. Aurelia Kuczwara (5a)

      3. Bartosz Kramek (6e)

      Wszystkim gratulujemy ogromu wiedzy i zaangażowania.

       Anna Gąsiorowska

       wraz z zespołem nauk przyrodniczych

     • Sukcesy uczniów SP nr 4 w finałach wojewódzkich konkursów przedmiotowych

     • Miło nam poinformować, że laureatką konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego została Anna Klement (8e).  Ania w finale uzyskała najlepszy wynik w województwie.

      Sukces odnieśli również nasi uczniowie w konkursach z języka polskiego i matematyki. Tytuł finalisty uzyskali: Nikola Pintér (8c) i  Jakub Madziak (8d) – z języka polskiego, Zofia Charkot (8c) – z matematyki.

      Park Narodowy Ujście Warty zorganizował w bieżącym roku szkolnym konkurs ornitologiczny - BEZPIECZNA PTASIA ZIMA. Tytuły finalistów otrzymali: Zofia Kmieć (7a), Julia Szukała (7a), Sebastian Adamczewski (7a). Konkurs był objęty patronatem Lubuskiej Kurator Oświaty.

      Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

     • Informujemy, że od 17 maja w klasach 4-8 obowiązuje hybrydowa forma nauczania

     • W tygodniu od 17 do 21 maja nauczanie stacjonarne w szkole zostanie zorganizowane dla klas 7-8. W klasach 4-6 lekcje będą prowadzone za pośrednictwem platformy Teams.

      W kolejnym tygodniu ósmoklasiści przystąpią do egzaminu w dniach 25-27 maja i w tych dniach zajęcia są odwołane. Lekcje będą organizowane w poniedziałek – 24 maja i w piątek – 28 maja, klasy 7-8 w formie zdalnej, klasy 4-6 w formie stacjonarnej.

      Od 31 maja wszyscy uczniowie wracają do szkoły. Lekcje będą organziowane w trybie stacjonarnym.

      Szczegółowe rozwiązania zawarte są w procedurze:

      Procedura_organizacji_zajec_od__17_maja(1).pdf