• Kartki świąteczne - konkurs

• Grudzień jest bardzo wyjątkowym miesiącem. Dzieci i dorośli przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Jest to czas spędzony w gronie rodziny, pełen wzruszeń i magii. Najbardziej cieszą się na ten czas najmłodsi, którzy wyczekują wymarzonych prezentów pod choinką. W tym roku te święta były inne, ale równie wyjątkowe.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z kartkami świątecznymi wykonanymi przez naszych uczniów.

E.Cendrowska

• Szkolny konkurs kolęd i pastorałek 2020/2021

• Ze względu na nauczanie zdalne, tegoroczny wewnątrzszkolny konkurs kolęd i pastorałek odbył się w zmienionej formie. Uczniowie przesyłali nagrane filmiki z wykonanymi przez siebie utworami.  Uczniowie prezentowali bardzo wyrównany poziom wykonawczy dlatego też w tym roku Jury postanowiło wyróżnić: Alicję Pelczarską z klasy 1a, Przemysława Urbanowicza z klasy 1c, Idalię Pawłowską z klasy 3a, Hannę  Champel z klasy 5b, Filipa Buraczewskiego z 5a.

Laureatami tegorocznego konkursu kolęd i pastorałek zostali: w klasach 1-3: Amelia Abrasowicz z klasy 2a, a w klasach 4-8 : Anna Drohomirecka z klasy 7b, Magdalena Kotkowska z klasy 7a, Wiktoria Urbanowicz z klasy 7a.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Sławomir Młynarczak

• Konkurs biblioteczny „Portret Pinokia”

• W styczniu 2021 r., po powrocie do szkoły, rozstrzygnięto konkurs biblioteczny „Portret Pinokia”. Prace przyjmowano  w bibliotece do 22 grudnia 2020 r. Na konkurs wpłynęło 30 prac plastycznych, wykonanych techniką dowolną, od uczniów z klas 1-3 oraz od dzieci z oddziału przedszkolnego. Jury wyłoniło zwycięzców w dwóch grupach wiekowych.

Nagrodzone dzieci z oddziału przedszkolnego:

I miejsce - Duygu Kadirova

II miejsce - Maja Dziwura

III miejsce - Kornel Wietrzyński

Nagrodzeni uczniowie z klas 1-3:

I miejsce - Natasza Torbiczuk z kl. IIIa

II miejsce - Amelia Czybuk z kl. Ic i Amelia Abramowicz z kl. IIa

III miejsce – Samanta Ruszczyk z kl. Ib i Urszula Filipkowska z kl. IIIc

Jury przyznało też nagrodę specjalną dla 5-letniej Emilki Abrasowicz. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, słodycze i dyplomy.

Bibliotekarze

• Trwają zapisy do XXX edycji konkursu matematycznego KANGUR MATEMATYCZNY

• Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach:

1. ŻACZEK dla uczniów klas II;

2. MALUCH dla uczniów klas III i IV;

3. BENIAMIN dla uczniów klas V i VI;

4. KADET dla uczniów klas VII i VIII.

Koszt uczestnictwa w konkursie wynosi 10 zł.Każdy uczestnik Konkursu Kangur Matematyczny 2021 otrzyma jeden z wariantów układanki przestrzennej w formie breloczka.

Zainteresowani uczniowie klas II - VIII wpłacają pieniążki w sekretariacie szkoły do 21 stycznia 2021 roku. Proszę podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Termin konkursu: 18 marca 2021r. (czwartek), godzina 9:00.

Zapraszamy!