• Mamy kolejnych finalistów szczebla wojewódzkiego

     • VII Konkurs dla uczniów województwa lubuskiego CZYTANIE WARTE ZACHODZU jest organizowany pod patronatem Lubuskiej Kurator Oświaty.

      20 maja br. odbył się II etap Konkursu dla uczniów województwa lubuskiego CZYTANIE WARTE ZACHODU. W  Konkursie wzięło udział 331 uczestników a do zawodów II stopnia zakwalifikowało się 78 uczniów. Miło nam poinformować, że 2 uczennice naszej szkoły uzyskały tytuł finalisty konkursu. Są to: Hanna Malczewska (kl. 7e) i Maja Nizińska (kl. 8c).

      Nauczyciel przygotowujący uczniów do konkursu: Ilona Brzezińska.

      Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

     • Konkurs historyczny „ Kocham Cię Polsko”

     • „Kocham Cię Polsko” – konkurs historyczny zorganizowany dla klas 4 i 5, w ramach którego uczniowie mogli wykazać się pomysłowością, kreatywnością tworząc prace plastyczne, będące odzwierciedleniem skojarzeń związanych z naszą ojczyzną. Konkurs został ogłoszony w marcu i  pomimo, że nie spotykamy się w szkole, nasi uczniowie jak zawsze nie zawiedli, przygotowując bardzo ciekawe prace. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po powrocie do szkoły.  Również wtedy przygotowana  zostanie wystawa prac. Dziękujemy  uczniom klas 4 i 5 za aktywny udział w konkursie.

      Organizatorzy konkursu: Anna Szymańska, Joanna Tarabuła

     • UWAGA RODZICE DZIECI ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

     • Zgodnie z ostatnim komunikatem Ministra Edukacji Narodowej dzieci z oddziału przedszkolnego mogą zostać objęte opieką najwcześniej od 6 maja 2020 r. Jednak ze względu na konieczność przygotowania placówki do przyjęcia dzieci (opracowania procedur epidemicznych, zakupu środków dezynfekcyjnych, przygotowanie sal oddziału przedszkolnego oraz innych miejsc, po których będą poruszały się dzieci) szkoła  będzie dla nich otwarta najwcześniej od 11 maja 2020 r.  Informacje w tej kwestii będą podawane na bieżąco.