Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów
Szkoły Podstawowej nr 4 w Kostrzynie nad Odrą
w II półroczu roku szkolnego 2023/2024
Zajęcia rozwijające zainteresowania i umiejętności uczniów
Klasa
Kl. 1-3 – Nazwa zajęć
Kl. 5-8 – Przedmiot
Nauczyciel prowadzący
Termin zajęć
Sala
Klasa 1a
Koło plastyczne
Agnieszka Pezowicz
Poniedziałek
11.50-12.35
108
Klasa 1b
Koło czytelnicze
Daria Fusiarz- Jankiewicz
Piątek
11.50-12.35
110
Klasa 1c
Koło rozrywki umysłowej
Krystyna Wojciechowska
Poniedziałek
11.50-12.35
109
Klasa 2a
Koło czytelnicze
Alicja Wiśniowska- Słobodzian
Piątek
11.50-12.35
112
Klasa 2b
Koło robotyka
Agnieszka Wojdak
Piątek
11.50-12.35
107
Klasa 3a
Koło matematyczne
Bogumiła Opara
Poniedziałek
12.55-13.40
111
Klasa 3b
Zajęcia artystyczne
Agata Żylewska
Czwartek
11.50-12.35
211
Klasa 3c
Zajęcia artystyczne
Maja Siroń
Piątek
11.50-12.35
204
Klasa 4a
Koło matematyka
Iwona Łukasiewicz
Wtorek
12.55-13.40
302
Klasa 4b
Koło matematyka
Joanna Rój
Wtorek
13.45-14.30
309
Klasa 4c
Koło języka polskiego
Monika Makara
Poniedziałek
12.55-13.40
308
Klasa 5a
Koło języka polskiego
Alina Klimaszewska
Poniedziałek
14.35-15.20
206
Klasa 5c
Koło języka angielskiego
Paulina Jaździewska
Czwartek
13.45-14.30
23
Klasa 5d
Koło matematyka
Joanna Rój
Poniedziałek
13.45-14.30
309
Klasa 6a
Koło języka polskiego
Dorota Stanicka-
Wojciechowska
Czwartek
13.45-14.30
306
Klasa 6b
Koło języka angielskiego
Ewelina Cendrowska
Poniedziałek
14.35-15.20
23
Klasa 6c
Koło języka polskiego
Dorota Komorowska
Środa
13.45-14.30
301
Klasa 7a
Koło języka polskiego
Alina Klimaszewska
Środa
15.25-16.10
206
Klasa 7b
Koło języka polskiego
Dorota Komorowska
Czwartek
15.25-16.10
301
Klasa 7c
Koło języka polskiego
Dorota Komorowska
Czwartek
16.10-16.55
301
Klasa 7d
Koło matematyka
Ewa Zalewska
Poniedziałek
15.25-16.10
307
Klasa 8a
Koło matematyka
Iwona Łukasiewicz
Wtorek
14.35-15.20
302
Klasa 8b
Koło języka angielskiego
Ewelina Cendrowska
Czwartek
14.35-15.20
23
Klasa 8c
Koło matematyka
Ewa Zalewska
Środa
14.35-15.20
307
Klasa Nazwa zajęć imię i nazwisko dzień godzina miejsce(nr sali) 1-3 Gimnastyka korekcyjna Bogumiła Opara środa piątek 12.55-13.40
12.55-13.40sala kor
sala kor4-8 SKS Robert Guźniczak poniedziałek 15.00-16.30 mala sala 4-8 SKS Jarosław Frieske wtorek 15.00-17.00 sala gimn 4-8 SKS Łukasz Kostowiecki piątek 14.30-16.00 sala gimn 4-8 Koło tanecze Katarzyna Jaszcz piątek 17.30-18.15 sala gimn 1-8 Koło Małego Muzyka Sławomir Młynarczak wtorek 15.20-16.05 210 4-8 Samorząd Uczniowski Agnieszka Wojdak wtorek 14.55-16.55 107 4-8 Szkolne koło wolontariatu Magdalena Andrearczyk poniedziałek 14.35-16.05 25 1-8 Koło teatralne Maja Siroń wtorek 12.45-14.15 204 7-8 Koło chemiczne Iwona Łukasiewicz wtorek 15.25-16.10 302 5-8 Koło biologiczne Aleksandra Szeląg czwartek 15.20-16.05 303 4-8 Koło robotyka Łukasz Kostowiecki czwartek 14.30-16.00 203 1-2 Koło robotyka Agnieszka Wojdak poniedziałek środa 12.35-14.05
12.35-14.0510 7
1078 Koło Olimpijczyka - j. polski Monika Makara poniedziałek 14.35-16.10 308 8 Koło Olimpijczyka - matematyka Iwona Łukasiewicz środa 15.25-16.10 302 8 Koło Olimpijczyka - j. angielski Magdalena Andrearczyk środa 14.35-16.05 25 1-3 Kamishibai Maja Siroń poniedziałek 11.50-12.35 204 4-8 Szkolne Koło Rummikub Joanna Rój wtorek 14.35-15.20 302 4-8 Szkolne Koło Rummikub Iwona Łukasiewicz wtorek 13.45-14.30 302 Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla uczniów klas 1-8
Przedmiot
Nazwisko i imię nauczyciela
Wymiar godzin
Klasy
Dzień, godzina
Sala
Edukacja polonistyczna
Ewa Proszyk
1
I - III
Poniedziałek
12.55-13.40
Środa
12.55-13.40
211
Język
polski
Monika Makara
1
IV
Środa
12.55-13.40
308
J. polski
Monika Makara
1
V
Poniedziałek
13.45-14.30
308
J. polski
Dorota Komorowska
1
VI
Wtorek
13.45-14.30
301
J. polski
Dorota Komorowska 1
VII
Wtorek
16.05-16.50
301
J. polski
Monika Makara
1
VIII
Czwartek 14.35-15.20
308
Edukacja matematyczna
Ewa Proszyk
1
I-III
Czwartek
12.55-13.40
Piątek
12.55-13.40
211
Matematyka
Iwona Łukasiewicz
1
IV
Środa
13.45-14.30
302
Matematyka
Joanna Rój
1
V
Środa
14.35- 15.20
309
Matematyka
Iwona Łukasiewicz
1
VI
Piątek
14.35-15.20
302
Matematyka
Radosław Baszyński
1
VII
Środa
15.25-16.10
4
Matematyka
Radosław Baszyński
1
VIII
Poniedziałek
15.25-16.10
4