• Warsztaty w Ośrodku Muzealno- Edukacyjnym w Słońsku

• W styczniu uczniowie klas I-VIII  naszej szkoły uczestniczyły w warsztatach w Ośrodku Muzealno- Edukacyjnym w Słońsku.

Uczniowie zaobserwowali jak zmienia się krajobraz Parku Narodowego na podstawie prezentacji przedstawiającej 4 pory roku w Parku Narodowym „Ujście Warty”.  Zwiedzając wystawę poznawali charakterystykę parku- odpowiadali na pytania i rozwiązywali łamigłówki. Poprzez zabawę uczyli się co charakteryzuje Parki Narodowe.

Na realizację projektu Miasto Kostrzyn nad Odrą pozyskało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

• Chemiczne lapbooki

• Uczniowie klas ósmych na lekcjach chemii zapoznawali się z  właściwościami, zastosowaniem i różnorodnymi metodami otrzymywania soli. Podsumowując poznane informacje mieli za zadanie stworzenie lappboka, czyli kreatywną książeczkę tematyczną. W efekcie powstały przepiękne prace. Uczniowie wykonywali je dowolnie dobierając elementy, komponowali z nich logiczną całość, podkreślając najważniejsze treści z utrwalanego działu. Prace będzie można podziwiać na I piętrze na tablicy przyrodniczej.

• Powiatowa Spartakiada Młodzieży

• W ramach Powiatowej Spartakiady Młodzieży w kostrzyńskiej hali Zespołu Szkół odbyły się zawody w piłce ręcznej chłopców -rocznik 2009-2010 .

W rozgrywkach wzięło udział 5 zespołów rywalizujących system każdy z każdym .Chłopcy z SP4 wygrali wszystkie spotkania, tym samym zapewniając sobie pierwsze miejsce i prawo gry w dalszych etapach rozgrywek.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor Zespołu Szkół Leszek Naumowicz , a w zakończeniu i wręczaniu medali wzięli udział dyrektor SP4 Marzanna Senger oraz dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski.

Wyniki: SP4 z SP1 Kostrzyn nad Odrą (12 :6 ) ,SP2 Witnica (11:0), SP1 Kostrzyn nad Odrą (12:1) ,SP Dąbroszyn (12:1).

Skład zwycięskiej drużyny: Piotr Kozieł, Aleksander Chmielewski, Miłosz Nadworski, Michał Niemczynowski, Bartłomiej Wierciński-VIIIA, Oktawian Durecki -VIIIB, Szymon Wedeman- VIIA, Maciej Charkot, Aleksander Wołkowski- VII B, Emil Ząbek- VIIC, Julian Lachowski, Bartłomiej Stefański- VII D .Opiekunowie Robert Guźniczak i Jarosław Frieske.

Szczególne podziękowania dla nauczycieli wychowania- fizycznego za pomoc w organizacji turnieju oraz dyrektorowi Zespołu Szkół za użyczenie hali sportowej .

• Wycieczka klas ósmych

• Klasy ósme były na wycieczce w Gorzowie Wielkopolskim

Najpierw było kino i seans "Aquaman i Zaginione Królestwo", potem lodowisko i oczywiście McDonald.

• VI Konkurs Kolęd i Pastorałek "Niech kolęduje z nami cały świat"

• 8 stycznia 2024r.  w Mieszkowicach odbył się VI Konkurs Kolęd i Pastorałek "Niech kolęduje z nami cały świat".

Naszą szkołę reprezentowały Amelia Abrasowicz z klasy Va i Idalia Pawłowska z Klasy VIa.

Idalia zajęła II miejsce w kateegorii klas IV-VI.  Serdecznie gratulujemy!

• Konkurs Kolęd i Pastorałek 2024

• W dniu 05.01.2022 r. w naszej szkole, odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Jury w składzie: siostra Alicja Plewka, Maja Siroń , Jarosław Frieske, Sławomir Młynarczak po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiła nagrodzić tytułem laureata : Zuzannę Kożuszek, Ilianę Raczkowską, Lenę Saworską, Amelię Abrasowicz, Sebastiana Kolasę.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

• KONKURSY PRZEDMIOTOWE

• Oto lista osób zakwalifikowanych do kuratoryjnego konkursu przedmiotowego - etap rejonowy:

Biologia: Patrycja Mastalerz, Paulina Olek, Amelia Smyk.

Chemia: Patrycja Mastalerz.

Fizyka: Patrycja Mastalerz, Paulina Olek.

Geografia: Paulina Olek, Patrycja Mastalerz, Amelia Smyk.

Język angielski: Emilia Węgrzyk, Anna Dawidziak, Amelia Rosochacka, Emil Ząbek.

Język polski: Paulina Olek, Patrycja Mastalerz, Blanka Lewandowska, Amelia Smyk, Lena Piotrowska, Oliwia Gatak.

Matematyka: Maciej Charkot, Patrycja Mastalerz, Klaudia Wziętek.

Wszystkim naszym uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia.