Nawigacja

Konsultacje

...

Konsultacje w roku szkolnym 2019/2020

 

 

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot

Termin

Sala

1.

Mirosława Koźlińska

Edukacja wczesnoszkolna

Technika

Czwartek, godz. 13.00 – 13.45

107

2.

Ewa Proszyk

Biblioteka

Wspomaganie

Przyroda

Piątek, godz. 15.00 – 16.00

Biblioteka

   3.

Iwona Łukasiewicz

Chemia

Matematyka

Wtorek, godz. 13.55 – 14.40

302

4.

 Bogumiła Opara

Edukacja wczesnoszkolna

Poniedziałek, godz. 13.00 – 13.45

202

5.

Krystyna Wojciechowska

Edukacja wczesnoszkolna

Piątek, godz. 11.55 – 12.40

109

6.

Halina Kochanowska

Edukacja wczesnoszkolna

WDŻ

Czwartek, godz. 13.00 – 13.45

108

7.

Danuta Bogusz

Edukacja wczesnoszkolna

Zaj. rewalid.

Środa, godz. 15.00 – 15.45

110

8.

Małgorzata Gabrukiewicz

Edukacja wczesnoszkolna

Zaj. rewalid.

Środa, godz. 13.50 – 14.35

212

9.

Joanna Chochulska

Edukacja wczesnoszkolna

Plastyka

Wtorek, godz. 13.00 – 13.45

112

10.

Maja Siroń

Edukacja wczesnoszkolna

Piątek, godz. 11.55 – 12.40

214

11.

Małgorzata Kujawa

Matematyka

 

Czwartek, godz. 14.45 – 15.30

307

12.

Paweł Miłaszewski

Matematyka

Informatyka (ind.)

Zaj. eduk. z mat.

Środa, godz. 13.55 – 14.40

 

203

13.

Radosław Baszyński

Matematyka

Fizyka

Środa, godz. 15. 45 – 16.30

 

25

14.

Anna Szymańska

Historia

Poniedziałek, godz. 15.35 – 16.20

 

310

15.

Joanna Tarabuła

Historia

Poniedziałek, godz. 14.50 – 15.35

 

304

16.

Dorota Komorowska

J. polski

Poniedziałek, godz. 15. 45 – 16.30

 

301

17.

Barbara Piotrowska

J. polski

Wtorek, godz. 14.50 – 15.35

 

308

18.

Alina Klimaszewska

J. polski

Informatyka

Wtorek, godz. 14.50 – 15.35

 

206

19.

Monika Makara

J. polski

Historia (ind.)

Środa, godz. 13.55 – 14.40

 

306

20.

Anna Gąsiorowska

Geografia

Biologia

Poniedziałek, godz. 15.35 – 16.20

 

209

21.

Agnieszka Wojdak

Edukacja wczesnoszkolna

 

Poniedziałek, godz. 13.00 – 13.45

 

 

111

22.

Ilona Brzezińska Biblioteka i świetlica

Środa, godz. 15.00-16.00

Biblioteka

23.

Victoriia Shtainke

J. angielski

Poniedziałek, godz. 13.55 – 14.40

 

210

24.

Anna Chmielewska

J. niemiecki

Piątek, godz. 15.35 – 16.20

 

305

25.

Anna Piotrowska

J. niemiecki

Piątek, godz. 14.40 – 15. 25

 

305

26.

Sławomir Młynarczak

Muzyka     Świetlica

Piątek, godz. 11.15 – 12.00

 

Świetlica

27.

Krystyna Kolasa

Logopeda

Czwartek, godz. 14.10 – 14.55

 

208

28.

Magdalena Andrearczyk

J. angielski

Wtorek, godz. 14.50 – 15.35

 

309

29.

Stanisław Dereń

Religia

Środa, godz. 13.55 – 14.40

 

214

30.

Agata Żylewska

Edukacja wczesnoszkolna

Zaj. rewalid.

Piątek, godz. 11.55 – 12.40

 

211

31.

Ewelina Krawczyk

Edukacja wczesnoszkolna

Środa, godz. 10.00 – 10.45

 

110

32.

Dorota Stanicka - Wojciechowska

J. polski

Poniedziałek, godz. 13.50 – 14.35

306

33.

Alicja Plewka

Religia

Środa, godz. 17.00 – 17.45

 

Świetlica parafialna

34.

Anna Burzyńska

Religia

Czwartek, godz. 17.30 – 18.30

 

Świetlica parafialna

36.

Elżbieta Samborska

Wspomaganie

Poniedziałek, godz. 14.45 – 15. 30

 

107

37.

Helena Musielak

J. polski

zaj. eduk. z j. pol.

Piątek, godz. 13.00 – 13.45

 

Świetlica

38.

Adam Bogdański

Wychowanie fizyczne

Wtorek, godz. 16.00-17.00

 

Sala gimnast.

39.

Robert Guźniczak

Wychowanie fizyczne

Czwartek, godz. 15.45 – 16.30

 

Sala gimnast.

40.

Gracjan Wierzbicki

Wychowanie fizyczne

Wtorek, godz. 16.45 – 17.30

 

Sala gimnast.

41.

Łukasz Kostowiecki

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek, godz. 15.45 – 16.30

 

Sala gimnast.

42.

Katarzyna Jaszcz

Wychowanie fizyczne

 

Czwartek, godz. 16.15 – 17.00

Sala gimnast.

43.

Krystyna Srokowska

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek, godz. 14.45 – 15.30

 

Sala gimnast.

44.

Ewelina Cendrowska

J. angielski

Czwartek, godz. 13.55 – 14.40

 

309

45.

Paulina Jaździewska

J. angielski

 

Wtorek, godz. 14.50 – 15.35

23

46.

Aleksandra Szeląg

Biologia

 

Wtorek, godz. 15.40 – 16.25

303

47.

Marcin Kleczkowski

Edukacja dla bezpieczeństwa

Poniedziałek, godz. 15.45-16.30.

4

48.

Ewa Zalewska

Matematyka

 

Wtorek, godz. 14.50 – 15.35

204

49.

Agnieszka Urbańska

Plastyka

Wspomaganie

 

Czwartek, godz. 13.00 – 13.45

25

50.

Vanda Matkovska - Straus

J. angielski

 

Czwartek, godz. 13.00 – 13.45

25

51.

Irena Walencik

WOS

 

Środa, godz. 15.35 – 16.20

2

52.

Małgorzata Skrzydlewska Kucharczyk

Chemia

Wspomaganie

Poniedziałek, godz. 15.35 – 16.20

107

53. Jarosław Szydełko informatyka Poniedziałek, godz. 8.55-9.40 gab. wicedyrektora

54.

Jarosław Frieske

Religia

Świetlica

 

Wtorek, godz. 15.00 – 15.45

Świetlica

55.

Paulina Jabłońska

Logopedia

J. niemiecki

 

Czwartek, godz. 13.55 – 14.40

315

56. Alicja Kita Oddział przedszkolny Czwartek, godz. 12.00-13.00 Sala oddziału przedszkolnego

 

 

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ
    ul. Sienkiewicza 6, 66-470 Kostrzyn nad Odrą
  • Sekretariat: tel/fax 095 752 30 21
    Sekretariat czynny w godz. 7.30-15.30
    sp4kostrzyn.pl

Galeria zdjęć