• Finał akcji "I ty możesz zostać świętym Mikołajem"

• Od 01.12 do 14.12 szkolne koło wolontariatu prowadziło zbiórkę dla Regionalnego Ośrodka Opiekuńczo-Terapeutycznego w Dębnie. Mimo trudnej sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy wielu uczniów i ich rodziców zdecydowało się przyłączyć do akcji i wesprzeć swoja pomocą podopiecznych RPOT. Otrzymaliśmy duża ilość słodyczy, przyborów szkolnych i kosmetyków, ofiarowano również kilkanaście sztuk nowej odzieży, bielizny dla dzieci i zabawek. 16 grudnia wolontariusze naszej szkoły pomogli zapakować zgromadzone produkty, które 17 grudnia zostały przekazane personelowi ośrodka.

Wszystkim dziękujemy za okazane serce, pomoc i zaangażowanie.

Przekazujemy również serdeczne podziękowania złożone przez dyrektor RPOT Panią Katarzynę Sowalę

Lena Zając, Magdalena Andrearczyk

• Podziękowania

• Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.

Flora Edwards

Dziękujemy za hojne dary i zaangażowanie w przygotowanie paczek świątecznych dla pacjentów Zakładu opiekuńczo- leczniczego w Kostrzynie nad Odrą.

Samorząd Uczniowski z opiekunem

• Dzień Języków Obcych

• W dzisiejszym świecie znajomość języków obcych jest bardzo ważna, ale ważne jest także, aby znać kulturę państwa, które posługuje się danym językiem. W tym roku szkolnym na Dzień Języków Obcych chętni uczniowie przygotowali plakaty o wybranym przez siebie kraju Unii Europejskiej w wybranych przez siebie programach komputerowych, a także na bloku rysunkowym. Na plakatach znajdują się informacje m.in. o Danii, Hiszpanii, Polsce, Grecji i innych. Zapraszamy do galerii!

Nauczyciele Języków Obcych